- - 0 256 502 30 30 - 0 552 650 85 90 info@4kbelge.com

Hakkımızda

Merhaba;

4K Belgelendirme; Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun, uygulanmasından ve yürütülmesinden sorumlu olduğu Ulusal Yeterlilikleri temel alarak Sınav ve Belgelendirme yapan Yetkilendirilmiş Personel Belgelendirme Kuruluşu (YBK)’dur. 4K Belgelendirme; yetki sürecinde Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından TS-EN ISO IEC 17024 standartlarına göre Akredite edilmiş, ardından da Mesleki Yeterlilik Kurumu’nca (MYK) Sınav ve Belgelendirme yapmak üzere yetkilendirilmiştir. 4K Belgelendirme, Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun mevcut ve gelecekteki tüm hedef ve politikalarını benimser, bu doğrultuda hareket etmeyi taahhüt eder. Yetkilendirildiği alanlarda, yasal mevzuata uygun, gizlilik, tarafsızlık, şeffaflık, kalite ve adalet anlayışı içinde tüm mesleki etik kurallara saygılı bir yapı ile faaliyet gösterir.

VİZYONUMUZ

4K Belgelendirme; Yetkilendirildiği alanlarda, yasal mevzuata uygun, gizlilik, tarafsızlık, şeffaflık, kalite ve adalet anlayışı içinde tüm mesleki etik kurallara saygılı bir yapı ile faaliyet gösterip alanında en çok tercih edilen kuruluşlardan biri olmayı kendine vizyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ

4K Belgelendirme; Ulusal ve Uluslararası düzeyde kalite güvencesi, tarafsızlık ve gizlilik ilkeleri çerçevesinde belgelendirme hizmeti vermeyi ve bu belgelendirme hizmetinin sürdürülebilir olmasını sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

ULUSAL YETERLİLİKLERDE SINAV VE BELGELENDİRME

“4K Uluslararası Belgelendirme, İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı LTD ŞTİ ” Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur.

Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ya da Avrupa Akreditasyon Birliği bünyesinde çok taraflı tanıma anlaşması imzalamış başka akreditasyon kurumlarınca ilgili ulusal yeterliliklerde TS EN ISO/IEC 17024 standardına göre akredite edilmiş, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yapılan inceleme, denetim ve değerlendirme sonucunda ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek için gerekli şartları sağladığı tespit edilen personel belgelendirme kuruluşudur.”

MYK web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Ulusal yeterliliklere ulaşmak için tıklayınız.

“4K Uluslararası Belgelendirme, İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı LTD ŞTİ . 01.08.2019 tarihinde AB-0309-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş ve 09/10/2019  tarihinde 232 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilerek yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklerde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine resmen başlamıştır.

MYK Yetki Belgesi için tıklayınız.